Dynaguard

ENDÜSTRİYEL SU ARITMA

Endüstri tecrübesinden kaynaklanan Mükemmellik

Su kimyasalları endüstrisinde BRITISH ARENCO CHEMICALS lisanslı DYNAGUARD® ürünleri ile çalışan Arenco Türkiye; Marmara, İç Anadolu, Ege, Karadeniz, Akdeniz ve Doğu Anadolu bölgelerinde; endüstriyel su şartlandırma, atık su arıtma, metal yüzey işlem ve profesyonel havuz suyu arıtma sektörlerinde faaliyet gösteren 450’den fazla endüstriyel işletmeye ürün ve bağlı hizmetlerini sürdürmektedir.

Arenco, su arıtımı ile ilgili tüm soruları ve sorunları değerlendirir ve yalnızca kimyasal ürünlerin sunumunu değil aynı zamanda yerel servis uzmanları aracılığıyla kapsamlı hizmet ve destek sunar.

Arenco Distribütörü’nün gücü; mekanik, operasyonel, sektörel ve kimyasal değişkenleri değerlendirip kontrol ve gözetim konseptleri oluşturarak sürdürülebilir çözümler sunmasından kaynaklanmaktadır. Arenco dinamik çalışma prensipleri üretim prosesinde oluşan değişkenleri minimize ederek enerji maliyetlerini düşürürken, sistemlerin verimli çalışmasını ve uzun ömürlü olmasını sağlar.

Çevresel faktörler gözetlenerek azalan doğal kaynakların gelecekte devamlılığının sağlanması sadece verimli yöntemlerin işlenmesi ile mümkündür. Arenco Distribütörü; işletmelerin endüstriyel su kullanım süreçleri üzerine sunduğu özel çözümlemelerle enerji verimliliğinin sağlanması, su tasarrufu yapılması, toplam maliyetlerin düşürülmesi ve kaliteli ürün üretilmesi konusunda mühendislik hizmetleri verir. Uzun yıllardır çalıştığı işletmelerden aldığı güvenle sektördeki en deneyimli ve en esnek firma olma özelliğini sürdürmektedir.

ARENCO DISTRIBÜTÖR GARANTİ BELGESİ FARKI

ARENCO DYNAMİCS formülleri uygulama sürecince verilen sektördeki tek 'GARANTİ' ile; tüm proses için satın alınan kimyasal çözümlemeler ve hizmet bedeli, servis veren firmanın ve ülke distribütörünün garantisi altına alınmak suretiyle işletmenin enerji verimliliği ve sürdürülebilirlik gibi iki temelinde riskten kaçınmak üzere ortak çalışma prensibiyle özel olarak geliştirilmiştir.

ARENCO DİSTRİBÜTÖR GARANTİLİ
ÜRÜN ÇÖZÜMLEMELERİ
ÖZELLEŞTİRİLMİŞ 4 KORUMA SERVİS SİSTEMİ
ENERJİ VERİMLİLİĞİ İÇİN
İŞLETMEYE ÖZEL