İşletmeler Sinerji Tedarik Zinciri Sistemi

Arenco dinamikleri, su yönetiminde özel kimyasalların araştırılması ve geliştirilmesi üzerine odaklanmaktadır. Gücümüz, teknolojik ürün geliştirme, yerel servis uzmanlarıyla ortaklıklar ve geniş ağımız aracılığıyla rekabetçi fiyatlandırmadır.

Arenco'nun sunduğu fiyat avantajının arkasındaki gerçeklik, Arenco'nun tüm bağlı distribütörlerinin orta vadeli satın alma hedeflerine göre toplu pazarlık yapma kabiliyetinden kaynaklanmaktadır. Arenco, Avrupa, Yakın Doğu'dan Amerika'dan ve Asya Pasifik’ten en büyük hammadde üreticileriyle olan temaslarını kullanarak, optimum ve en kaliteli hammaddeleri satın alarak Arenco'nun yerel imalat zincirlerini desteklemek için paralel çalışan agresif bir küresel tedarik zinciri operasyonu yürütüyor.

Arenco, hizmet verdiğimiz insan ve şirketlerin sorunları çözmeye, güvenliklerini optimize etmeye, verimlilik ve karlılıklarını artırmaya odaklanmaktadır. Dünya genelindeki Arenco Dinamikleri ortakları, müşterilerimizin nerede oldukları ile nereye gitmek istedikleri arasındaki uçurumu tanımlayıp, aradaki farkı kapatmak için onlarla birlikte çalışarak, gerçek bir iş ortağı olmanın yollarını aramaya çalışırlar.

Arenco, dışarıdan servis temininin değişen ihtiyaçları yanı sıra, kimyasal ürünler ve formülasyonlar için hazırlanıyor ve her geçen gün ilerleme kaydediyor.