Arenco Garantisi

Arenco Kimyasal Ürünlerinin Yetkili Ülke Distribütörü Garantisi
Arenco, endüstriyel su arıtma sektöründeki ilk "Garanti Sistemini" sunmaktan gurur duyuyor. Arenco'nun uyguladığı Yetkili Ülke Distribütörü Korumalı Garanti, sektördeki diğer şirketlerin büyük çoğunluğunun aksine, Arenco'nun özel olarak formüle edilmiş ürün yelpazesine olan güvenini açıkça gösteriyor – “Dynamics”.

Arenco Dynamics (Arenco lisanslı kimyasal ürünleri) her müşteri tesisi ile, yetkili bir distribütör aracılığıyla düzenli olarak çalışmaktadır.

Bu Garanti belgesi aracılığıyla, sistematik olarak, sürdürülebilir enerji verimliliği sağlamak, optimum performans ve sistem koruması için, servis distribütörü aracılığı ile Arenco Enterprises L.L.C'nin toplam kalite kontrol güvencesi yükümlülüğüne ilişkin garantiye hak kazanır.

Buna göre, en önemli safha Arenco Ülke Distribütörünün atanması için seçim kriteridir; Arenco Garanti prosedürlerinin yürütülmesi ve sürdürülebilirliği açısından bu seçim oldukça kritik olması sebebiyle, Arenco her ülkenin en deneyimli şirketlerinden birini tayin etme konusunda ayrıcalıklıdır.