Arenco Garantisi

4'LÜ KORUMA SERVİS KONTROL SİSTEMİ

DİSTRİBÜTÖR GARANTİ BELGESİ FARKI

ARENCO DYNAMICS formülleri uygulama sürecince verilen sektördeki tek “GARANTİ” ile; tüm proses için satın alınan kimyasal çözümlemeler ve hizmet bedeli, servis veren firmanın ve ülke distribütörünün garantisi altına alınmak suretiyle işletmenin enerji verimliliği ve sürdürülebilirlik gibi iki temelinde riskten kaçınmak üzere ortak çalışma prensibiyle özel olarak geliştirilmiştir.

ARENCO DİSTRİBÜTÖR GARANTİLİ
ÜRÜN ÇÖZÜMLEMELERİ
ÖZELLEŞTİRİLMİŞ 4 KORUMA SERVİS SİSTEMİ
ENERJİ VERİMLİLİĞİ İÇİN İŞLETMEYE ÖZEL

Su kimyasalları endüstrisinde BRITISH ARENCO CHEMICALS lisanslı DYNAGUARD® ürünleri ile çalışan Arenco Türkiye; Marmara, İç Anadolu, Ege, Karadeniz, Akdeniz ve Doğu Anadolu bölgelerinde; endüstriyel su şartlandırma, atık su arıtma, metal yüzey işlem ve profesyonel havuz suyu arıtma sektörlerinde faaliyet gösteren 450’den fazla endüstriyel işletmeye ürün ve bağlı hizmetlerini sürdürmektedir.

Arenco Kimyasal Ürünlerinin Yetkili Ülke Distribütörü Garantisi


Arenco, endüstriyel su arıtma sektöründeki ilk "Garanti Sistemini" sunmaktan gurur duyuyor. Arenco'nun uyguladığı Yetkili Ülke Distribütörü Korumalı Garanti, sektördeki diğer şirketlerin büyük çoğunluğunun aksine, Arenco'nun özel olarak formüle edilmiş ürün yelpazesine olan güvenini açıkça gösteriyor – “Dynamics”. Arenco Dynamics (Arenco lisanslı kimyasal ürünleri) her müşteri tesisi ile, yetkili bir distribütör aracılığıyla düzenli olarak çalışmaktadır.

Bu Garanti belgesi aracılığıyla, sistematik olarak, sürdürülebilir enerji verimliliği sağlamak, optimum performans ve sistem koruması için, servis distribütörü aracılığı ile Arenco Enterprises L.L.C'nin toplam kalite kontrol güvencesi yükümlülüğüne ilişkin garantiye hak kazanır.

Buna göre, en önemli safha Arenco Ülke Distribütörünün atanması için seçim kriteridir; Arenco Garanti prosedürlerinin yürütülmesi ve sürdürülebilirliği açısından bu seçim oldukça kritik olması sebebiyle, Arenco her ülkenin en deneyimli şirketlerinden birini tayin etme konusunda ayrıcalıklıdır.